Оголошеннявсі

Представники КНТЕУ на XIV Симпозіумі Італія-Польща-Україна-Сербія “Сontemporary challenges in economics, business and management”

9-10 листопада в місті Крагуєваць (Сербія) на базі Економічного факультету Крагуєвацького Університету відбувся XIV Симпозіум Італія-Польща-Україна-Сербія “Сontemporary challenges in economics, business and management” у рамках чотирьохсторонньої угоди між Київським національним торговельно-економічним університетом, Краківським економічним університетом (Польща), Університетом м. Мессіна (Італія) та Крагуєвацьким університетом (Сербія).

Від КНТЕУ були представлені 3 доповіді, зокрема: “The role of accounting cognition in assurance of an enterprise’s activity transparency» Мазаракі А.А., Король С.Я.; “Еssence of international production networks: institutional analysisМазаракі А.А., Дугінець Г.В.; “Shadow economy in foreign tradeМельник Т.М., Вишинська Т.Л., що будуть опубліковані в матеріалах симпозіуму.

Виступили з презентаціями зам. декана факультету міжнародної торгівлі та права, к.е.н. Вишинська Т.Л. та докторант кафедри міжнародних економічних відносин, доцент, к.е.н. Дугінець Г.В.

Одним з головних результатів участі в заході наших представників стала популяризація наукових здобутків КНТЕУ та конкретизація напрямків співпраці з представниками зарубіжних навчальних закладів.

У наступному році XV Симпозіум Італія-Польща-Україна-Сербія відбудеться в КНТЕУ.

10.11.2016
остання редакція 17.01.2017