Чемпіонство КНТЕУ у Відкритому Кубку міста Києва з гри «Що? Де? Коли?»

14 листопада 2016 року в приміщенні «Carribean Club» з нагоди Дня студента Департаментом освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації спільно з громадською організацією «Ліга життя» та компанією «Гра-Україна» був розіграний Відкритий Кубок міста Києва з гри «Що? Де? Коли?» серед студентських команд.

У турнірі взяли участь 25 найсильніших команд провідних ВНЗ м. Києва: Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка, НТУУ «КПІ» ім. І.І. Сікорського, Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана, Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова, Національного авіаційного університету, Київського національного лінгвістичного університету, Київського національного університету внутрішніх справ, Київського університету права Національної академії наук України та ін.

Серед учасників були і 4 найкращі команди Київського національного торговельно-економічного університету: «Теорія маленького вибуху», «Ейяф’ятлайокудль», «Скотч» та «Спок Шредінгера».

У запеклій боротьбі з суперниками та каверзними запитаннями ведучого гри «Що? Де? Коли?» на українському телебаченні Олександра Андросова впевнену перемогу в змаганнях здобули команди КНТЕУ, що зайняли увесь п’єдестал пошани!

Абсолютну перемогу в турнірі і беззаперечне I місце виборола команда «Теорія маленького вибуху», яка виступала в такому складі:

1. Толкачов Олександр Анатолійович – ФФБС, I курс магістратури, 2 група (капітан)
  2. Артеменко Альона Володимирівна – ФФБС, I курс магістратури, 6 група
  3. Донченко Дмитро Валентинович ­ – ФРГТБ, аспірант кафедри інженерно-технічних дисциплін
  4. Донченко Олександра Павлівна – ФРГТБ, II курс магістратури, 8а група
  5. Грицюк Костянтин Володимирович – ФФБС, IV курс, 6 група
  6. Чернецький Богдан Степанович – ФОАІС, IV курс, 4 група

II місце посіла команда «Ейяф’ятлайокудль»:

1. Клочай Вадим Вікторович – ФОАІС, II курс магістратури, 7 група (капітан)
  2. Пасько Альона Анатоліївна - ФОАІС, II курс магістратури 2 група
  3. Антонюк Микола Миколайович – ФЕМП, I курс магістратури, 1 група
  4. Петренко Володимир Миколайович – ФМТП, I курс магістратури, 8а група
  5. Гетманов Богдан Володимирович – ФТМ, IV курс, 12 група
  6. Хуторна Діана Миколаївна – ФЕМП, I курс магістратури, 1 група
  7. Білобривка Ігор Ростиславович – ФОАІС, IV курс, 5 група
  8. Логвин Станіслав Олександрович – ФОАІС, IV курс, 6 група

Підсумкове III місце розділила ще одна команда нашого університету «Скотч»:

1. Швець-Богданов Артур Олегович – ФРГТБ, IV курс, 9 група (капітан)
  2. Богодушко Андрій Юрійович – ФТМ, III курс, 5 група
  3. Костирко Неллі Юріївна – ФРГТБ, IV курс, 9 група
  4. Тисінюк Ірина Ігорівна – ФРГТБ, IV курс, 5 група
  5. Макаринська Катерина Валеріївна – ФРГТБ, IV курс, 11 група
  6. Кучерявий Дмитро Вікторович – ФРГТБ, IV курс, 5 група

А представниця команди КНТЕУ «Спок Шредінгера», яка до призової трійки не потрапила, студентка I курсу ФРГТБ Вероніка Швайцер стала переможницею індивідуальної гри з глядачами та учасниками.

Своїми враженнями від гри поділився один з гравців команди-переможниці Костянтин Грицюк: «Велика вдячність організаторам за такий захід. Та окрема вдячність ведучому, без нього гра була б не та. Чудово підібраний рівень питань та конкурсу «вірю-не вірю». Було дуже приємно грати в приміщенні Caribbean Club. Атмосфера відмінна від аудиторій створювала відчуття справжнього змагання. Такі ігри надихають займатись інтелектуальними іграми в майбутньому із ще більшою віддачею».

Вітаємо наших інтелектуалів з блискучою перемогою і бажаємо подальших успіхів!

13.11.2016
остання редакція 17.01.2017