Підписано договір про співробітництво між КНТЕУ та Київською ТПП

16 листопада 2016 року відбулось урочисте підписання договору про співробітництво між Київським національним торговельно-економічним університетом та Київською торгово-промисловою палатою. Договір підписали ректор КНТЕУ професор Мазаракі Анатолій Антонович та президент Київської ТПП Засульський Микола Васильович.

Микола Васильович – є видатним випускником нашої Alma-mater, а нині – членом наглядової ради університету, що безумовно свідчить про високі стандарти наукової школи КНТЕУ, яка була і залишається фундаментом для стрімкого особистого та кар'єрного зростання.

Сторони домовились про співпрацю на засадах партнерства, взаємовигоди та спільності інтересів з метою розширення та поглиблення змісту їх наукової, освітньої та практичної діяльності.

Також було визначено та обговорено напрями спільної діяльності, серед яких:

• сприяння інформаційному обміну за видами діяльності,
  • проведення спільних наукових досліджень та публікації їх результатів,
  • підвищення кваліфікації,
  • стажування фахівців,
  • організація конференцій, семінарів, бізнес-форумів, круглих столів,
  • організація та забезпечення умов проходження практики студентами КНТЕУ,
  • сприяння працевлаштуванню випускників та ін.

Київський національний торговельно-економічний університет відкритий для партнерства, реалізації нових проектів, інновацій.

16.11.2016
adv