День гостинності: кафедра менеджменту дарує емоції

16 листопада 2016 року викладачами кафедри менеджменту КНТЕУ та студентами 3 курсу ФЕМП спеціальностей «Менеджмент організацій» та «Менеджмент персоналу» було проведено потужний профорієнтаційний захід – «День гостинності» на базі середньої спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату № 4 І-ІІІ ступенів для дітей з вадами зору.

Під час зустрічі школярів було ознайомлено з можливостями вступу до КНТЕУ та перспективами навчання. Для кращого уявлення та формування світогляду про професію менеджера для майбутніх студентів КНТЕУ студентами було проведено бізнес-гру у формі квесту «Проектний менеджмент». Перед тим як почати, з учасниками обговорили основні елементи й етапи в організації проекту (що таке проект, формування головної ідеї, організація командної роботи, значущість дедлайнів, як залучити спонсорів проекту тощо).

Учні випускних класів поділились на декілька команд. Їх основне завдання полягало в розробці проекту від початку до кінця та прийнятті його до реалізації.

Єдина вимога: проект повинен бути реальним (наприклад, соціальна акція, виставка і т.д.). Реалізуючи проект, учасники повинні були залучити спонсорів, організувати PR та промо, запросити зірку тощо.

Школярами було розроблено декілька досить цікавих проектів: «Будівництво доступного житла», «Проведення благодійного тату-ярмарку» та проект «Щасливі діти» – відкриття притулку для дітей, що постраждали від насилля.

Учні залишились задоволеними від отриманих вражень та можливості проявити себе в нестандартних ситуаціях.

16.11.2016
adv