Новий міжнародний меморандум про співпрацю - нові можливості для розвитку

17 листопада 2016 року відбулось урочисте підписання міжнародного меморандуму про співпрацю між КНТЕУ та чеською компанією U & Sluno a.s. -  системним інтегратором на ринку мережевої роздрібної торгівлі.

У документі сторони засвідчили своє бажання довготривалого, різновекторного співробітництва. Першим кроком на цьому шляху стало проведення спільних заходів з нагоди Європейських Днів торгівлі в Україні, зокрема майстер-класу «Category Management: Positioning Your Organization to Win» (Управління асортиментом за категоріями: як торговельній організації зайняти лідируючі позиції на ринку) 17 листопада 2016 року - для співробітників торговельних компаній та 18 листопада 2016 року - для студентів та співробітників КНТЕУ.

Київський національний торговельно-економічний університет відкритий до співпраці з різноманітними установами та організаціями задля забезпечення основної мети – підготовки затребуваних висококваліфікованих кадрів, які виведуть Україну на якісно новий рівень розвитку.

17.11.2016
adv