День студента в КНТЕУ: закладення нових традицій та відзначення найрозумніших

17 листопада 2016 року в Київському національному торговельно-економічному університеті відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Міжнародного дня студента.

Надзвичайно хвилюючим та по-сімейному теплим був сніданок переможців творчого конкурсу «Я люблю КНТЕУ» та голів РСС факультетів з ректором університету Мазаракі Анатолієм Антоновичем.

Також у цей важливий для кожного студента день було відзначено їх перемоги й досягнення та нагороджено найcтаранніших та найактивніших. Вітаючи студентів КНТЕУ, Анатолій Антонович Мазаракі зазначив: «Я пишаюся вашими здобутками та перемогами. Вчіться, дерзайте, втілюйте в життя ідеї та проекти, досягайте своєї найсміливішої мрії!».

Почесними грамотами та пам’ятними подарунками нагороджено:

Від Деснянської РДА нагороджені:

За результатами рейтингового оцінювання діяльності студентів у ІІ семестрі 2015-2016 навчального року визначено та нагороджено ТОП-100 кращих студентів університету:

Факультет торгівлі та маркетингу:
Факультет обліку, аудиту та інформаційних систем:
Факультет ресторанно-готельного та туристичного бізнесу:
Факультет міжнародної торгівлі та права:
Факультет економіки, менеджменту та психології:
Факультет фінансів та банківської справи:
За відмінне навчання, активну участь у науковій роботі, громадському і спортивному житті університету та з нагоди Міжнародного дня студента нагороджено:

Нагороджені Чмих Сергій та Швець Євгеній – автори фільму про КНТЕУ.

За перемогу у творчому конкурсі «Я люблю КНТЕУ» нагороджено: Миргород Ольгу, Герасименко Ярослава, Шапку Віталія.

За перемогу у IV Всеукраїнському студентському конкурсі торговельної реклами нагороджено:
За перемогу у конкурсі бізнес-проектів «Бізнес-трамплін» нагороджено:

Невимовно цінним було відкриття парку, що був закладений на честь 70-річчя заснування університету. Ця подія буде увіковічена гранітною книгою зі словами: «Alma-mater! Процвітай та примножуй здобутки для нинішнього і майбутнього поколінь!». Книгу-пам’ятник урочисто відкрили ректор Мазаракі Анатолій Антонович разом з головою РСС Дарією Понкратовою.

Відкриття своєрідної зони відпочинку та творчості викликало неабиякий інтерес та стало подарунком студентству від адміністрації, адже з часом стало зрозуміло, що експеримент з музикальною локацією став місцем «підзарядки», накопичення енергії та нових знайомств. Для студентів цей куточок вже став рідним.

Феєричним продовженням заходів стало свято краси, харизми та інтелекту "Міс і Містер КНТЕУ – 2016".

Зі святом вас, дорогі наші студенти!

17.11.2016
остання редакція 02.06.2020