Свято краси, харизми та інтелекту в новому форматі: "Міс і Містер КНТЕУ – 2016"

17 листопада 2016 року традиційно в рамках відзначення Міжнародного дня студента в університеті відбулося одне з найулюбленіших свят усього студентства, щорічний конкурс, який цього року пройшов у новому форматі - «Міс та Містер КНТЕУ-2016».

Найкрасивіші дівчата та мужні хлопці на три години полонили увагу глядачів своєю грацією, красою, харизмою та елегантністю. Найцікавішим виявився конкурс талантів, що вразив усіх своїм різноманіттям. Дефіле у вечірніх вбраннях у стилі Віденського балу зачарувало не лише глядачів, а й вимогливе журі.

Проте журі з честю впоралося з непростим завданням та одностайно обрало найвродливішу серед 6 найкрасивіших дівчат факультетів. Перемогу та титул «Міс КНТЕУ-2016», Міс Фотогенічність отримала конкурсантка Олена Зайцева (ФТМ). Першим титул «Містер КНТЕУ-2016», Містер Фотогенічність завоював мужній та загадковий Ігор Воронін (ФРГТБ).

Інші титули журі розподілило таким чином:

Перша Віце-міс КНТЕУ, Міс Глядацьких симпатій – Таміла Муратова (ФРГТБ);

Перший Віце-містер КНТЕУ, Містер Глядацьких симпатій  – Дмитро Рудіков (ФФБС);

Містер Талант – Олександр Падун (ФТМ);

Міс Талант – Дар’я Кулик (ФОАІС);

Містер Харизматичність – Рустам Фозілов (ФЕМП);

Міс Харизматичність – Аліна Чубченко (ФМТП);

Містер Загадковість – Олексій Дев`ятко (ФМТП);

Міс Загадковість – Наталія Петренко (ФЕМП);

Містер Феєричність – Сергій Щасний (ФОАІС);

Міс Феєричність – Вікторія Наумович (ФФБС).

Вітаємо найкрасивіших хлопців та дівчат КНТЕУ з перемогою!

Вітаємо шановне студентство зі святом!

Бажаємо здоров'я, творчого натхнення, радості нових відкриттів, досягнень і перемог!

17.11.2016
остання редакція 17.01.2017