ФФБС чемпіони ІІІ інтелектуальної битви факультетів

16 листопада 2016 року відбулась ІІІ інтелектуальна битва факультетів, де команди всіх 6 навчальних осередків змагалися за титул найрозумнішої. Урочисто відкрила захід проректор з наукової роботи Мельниченко Світлана Володимирівна, виступивши з привітальним словом і побажавши успіхів учасникам.

Протягом битви команди виконували різноманітні завдання. У конкурсі "Хто я" за 90 секунд представники повинні були вгадати відому особистість, у бліц-опитуванні команди швидко відповідали на питання " так" або "ні", а у " Пісенному крокодилі" треба було вгадати пісню, яку показувала людина з команди, що почула її у навушниках.

Крім того, цього року вперше на битві факультетів був проведений конкурс з елементами "Своєї гри", яка включала декілька етапів змагань команд один з одним. Учасники відповідали на питання різної складності з підібраних організаторами тем.

У фінал вийшли команди "ТМВ Фенікс" ФФБС, команда ФЕМПу і "Скотч" ФРГТБ. У конкурсі "Ерудит" учасники продемонстрували знання термінів з різних галузей, складаючи слова з вирізаних букв, а у "Хронології " розставляли дані за порядком.

У результаті призові місця були визначені таким чином:

І місце – команда "ТМВ Фенікс" ФФБС

ІІ місце – команда "Скотч" ФРГТБ

ІІІ місце – команда ФЕМПу

Вітаємо переможців!

З нетерпінням чекаємо нових змагань!

16.11.2016
остання редакція 17.01.2017