Студенти-правники ознайомилися з діяльністю Міністерства юстиції України

18 листопада 2016 року відбулася зустріч студентів-правників КНТЕУ із заступником Міністра юстиції України Онищенко Ганною Володимирівною. У ході зустрічі студенти ознайомились зі станом реалізації реформ у сфері юстиції, ключовими напрямами діяльності Міністерства юстиції України, перспективами побудови кар’єри в апараті Міністерства, його територіальних підрозділах та органах (установах), уповноважених надавати безоплатну правову допомогу.

Під час зустрічі, яка проходила у форматі діалогу, студенти дізналися багато цікавого про перспективи розвитку вітчизняної системи юстиції, актуальні проблеми діяльності Міністерства та його територіальних підрозділів, механізм проходження практики в Міністерстві юстиції України.

Студентська громада КНТЕУ висловлює вдячність Міністерству юстиції України за теплий прийом, високий рівень організації зустрічі та можливість долучитися до обговорення питань державної правової політики!

18.11.2016
redactor