Студенти КНТЕУ стали учасниками саміту від компанії Visa

9 листопада 2016 року у Києві у концертному клубі "Beletag" відбулась безпрецедентна подія - #CashlessUkraineSummit від компанії Visa, партнером якого була Київська школа економіки.

Метою даної події була ініціація проекту CashlessEconomy, тобто створення так званої «безготівкової економіки», збільшення кількості безготівкових платежів і, відповідно, цілеспрямоване зменшення обсягу готівки.

Підґрунтям для проведення саміту є процеси digital-революції, які стрімко набирають обертів як в усьому світі, так і в Україні, серед них - поява безконтактних платежів, поширення мобільних грошей, інноваційних фінансових послуг.Варто зазначити, що дана ідея була підтримана рядом приватних структур, акціонерних товариств та регулятором – Національним банком України.

Серед спікерів саміту були посадовці, представники регуляторів, бізнес-структур, зарубіжні науковці та практики.

Для того, щоб потрапити на саміт, студентам необхідно було написати есе на тему «Чи будуть монети та купюри існувати через 50 років?» За результатами розгляду есе студент ФФБС 4 курсу 7 групи Щеколдін Максим був запрошений стати учасником саміту. Ще три студенти стали учасниками саміту в режимі он-лайн - Тарасенко Інна (ФФБС 4 к. 7 гр.), Ковальчук Діана (ФФБС 4 к. 7 гр.), Моцарь Наталія (ФФБС 4 к. 7 гр.).

09.11.2016
redactor