Лекції представника Федеральної торговельної комісії США

17-18 листопада 2016 року в КНТЕУ доктором філософії, професором, економістом Федеральної торговельної комісії США Джоном К. Хілком було проведено два заняття для студентів спеціальності "Управління у сфері економічної конкуренції" на тему:

• Практичне застосування економічних теорій добробуту: визначення меж ринків та аналіз антиконкурентних ефектів горизонтальних злиттів;
  • Бар'єри входження і ринок: зміст та інструменти аналізу.

У ході цих занять професором Хілком розкрито зміст базових теорій антимонопольного аналізу ринків та проілюстровано механізми їх практичного застосування на реальних прикладах з роботи Федеральної торговельної комісії США.

Студентами було розіграно рольові ситуаційні ігри для оцінки здоланності бар'єрів входження в ринок на матеріалах окремих справ Федеральної торговельної комісії США.

Проведені заняття є першими із запланованого на листопад - грудень 2016 року циклу лекцій та практичних занять, присвячених питанням дослідження ринків і конкурентної політики, що проводиться представниками американських та канадських конкурентних відомств у КНТЕУ за підтримкою Антимонопольного комітету України.

18.11.2016
1923