Оголошеннявсі

Лекція видатного фахівця "Роль і значення Конституційного Суду України в процесі конституційної реформи"

18 листопада 2016 року відбулась лекція видатного фахівця-практика Чеховича Сергія Болеславовича на тему "Роль і значення Конституційного Суду України в процесі конституційної реформи".

Чехович Сергій Болеславович - к.ю.н., доцент, заслужений юрист України, завідувач відділом правового супроводження конституційного процесу Головного управління з питань конституційно-правової реформи Адміністрації Президента України.

Основні питання, які обговорювались на лекції:

• місце Конституційного Суду України в системі органів державної влади;
  • питання вдосконалення діяльності Конституційного Суду України;
  • роль Конституційного Суду України щодо процедури тлумачення норм права в процесі внесення змін та доповнень до Конституції та законів України;
  • питання конституційної та інших реформ в Україні.

Організатором зустрічі виступила кафедра загальноправових дисциплін.

18.11.2016
остання редакція 17.01.2017