День гостинності на кафедрі програмної інженерії

17 листопада 2016 р. на кафедрі програмної інженерії та інформаційних систем був проведений День гостинності для студентів 3-го курсу групи ІД-21 (спеціальність «Інформаційна діяльність») Торговельно-економічного коледжу КНТЕУ.

Викладачі кафедри к.т.н., доцент Чернякін В.П., к.т.н., ст. викладач Зайцев Є.О. на чолі з завідувачем кафедри доктором технічних наук, доцентом  Криворучко О.В. провели для гостей екскурсію та розповіли їм про історію кафедри, її досягнення, викладацький склад і дисципліни, що викладаються на кафедрі.

При спілкуванні з колишніми випускниками ТЕК, які нині є студентами спеціальності «Інженерія програмного забезпечення»,  гості мали можливість одержати інформацію про студентське життя в КНТЕУ.

В Центрі профорієнтаційної роботи студенти коледжу отримали від співробітників центру Ярошенко Л.В. та Онисяр Н.В. вичерпні відповіді на всі питання відносно умов вступу до КНТЕУ.

По закінченню Дня гостинності вихованці коледжу щиро подякували викладачам кафедри та співробітникам  центру профорієнтаційної роботи за теплий прийом і надану інформацію, і висловили бажання стати студентами  КНТЕУ по спеціальності  «Інженерія програмного забезпечення».

17.11.2016
redactor