День гостинності на кафедрі фінансів

23 листопада 2016 року кафедрою фінансів було проведено День гостинності для учнів 10 класу СЗШ№206 м. Києва.

У рамках цього заходу учням було надано вичерпну та корисну інформацію про спеціальності та спеціалізації, за якими готують провідних фахівців на факультеті фінансів та банківської справи для Міністерства фінансів України, Державної казначейської служби України, Пенсійного фонду України, Державної фіскальної служби України, страхових компаній.

Під час екскурсії університетом учні СЗШ№206 змогли наочно впевнитися, що університет має сучасну потужну матеріально-технічну базу, бібліотечний фонд, комп’ютерні кабінети.

Школярі поспілкувалися з заступниками декана факультету фінансів та банківської справи Гумінською Мариною Володимирівною, Ружицьким Ігорем Сергійовичем та викладачами кафедри фінансів.

Учні проявляли чималий інтерес, задавали багато питань стосовно спеціалізацій «Державні фінанси», «Державна казначейська справа», «Страхування» та були приємно вражені отриманою інформацією.

23.11.2016
остання редакція 17.01.2017