Нагороджено переможців конкурсу "Life is KNUTE" та квесту "Країна Логіка"

24 листопада 2016 року відбулось урочисте нагородження учасників та переможців конкурсу постерів "Life is KNUTE" та Інтелектуального квесту "Країна Логіка". У вітальному слові перший проректор з науково-педагогічної роботи Наталія Володимирівна Притульська та проректор з наукової роботи Світлана Володимирівна Мельниченко привітали учасників і переможців інтелектуальних та творчих конкурсів, відзначили активну участь студентів і молодих вчених у житті університету, а також побажали успіхів у подальших звершеннях.

До привітань також приєдналися декан ФОАІС Харченко Олександр Анатолійович, декан ФМТП Ладиченко Катерина Іллівна, заступник декана ФЕМП Гейдор Алла Петрівна та заступник декана ФФБС Ружицький Ігор Сергійович.

Переможці конкурсу “Life is KNUTE”

Переможці інтелектуального квесту "Країна Логіка"

24.11.2016
redactor