День гостинності кафедри готельно-ресторанного бізнесу

Викладачі кафедри готельно-ресторанного бізнесу 25 листопада 2016 року провели виїзний захід «День гостинності» для учнів 11 класу ЗОШ № 162 м. Києва.

Під час заходу учнів було ознайомлено з університетом, його історією, можливостями, видатними випускниками, міжнародними зв’язками, інноваційністю освіти, можливостями працевлаштування тощо.

Особливу увагу було зосереджено на інформуванні учнів щодо факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу, зокрема розповіли про спеціальності, за якими здійснюється підготовка на факультеті, переваги студентського життя, заходи, що організовуються факультетом та університетом.

Учні виявили значний інтерес до університету та зацікавилися можливістю здобуття вищої освіти в Київському національному торговельно-економічному університеті.

Тож із нетерпінням чекаємо майбутніх абітурієнтів!

25.11.2016
adv