Оголошеннявсі

Лекція представників Канадського Бюро з питань конкуренції та Федеральної торговельної комісії США

22 листопада 2016 року в КНТЕУ за підтримкою Антимонопольного комітету України відбулася спільна лекція Стефана Люціва (помічника комісара Бюро з питань конкуренції Канади) та Стюарта Хіршфелда (юриста Федеральної торговельної комісії США) з питань розслідування змов у цілому і проявів антиконкурентної узгодженої поведінки на торгах.

Під час лекції були розглянуті як основні підходи північноамериканських відомств до розслідування антиконкурентних узгоджених дій, так і конкретні приклади з практики роботи Канадського Бюро з питань конкуренції та Федеральної торговельної комісії США.

Лекція проводилася для студентів спеціальності «Управління у сфері економічної конкуренції» на продовження навчального курсу з питань ринкового аналізу та конкурентної політики, розпочатого минулого тижня проф. Джоном К. Хілком. Цей курс триватиме в КНТЕУ ще протягом двох тижнів, знайомлячи студентів з актуальною проблематикою розвитку конкуренції.

22.11.2016
redactor