Оголошеннявсі

Лекція головного менеджера з виконання контрактів ТОВ „Український аграрний холдинг”

25 листопада 2016 року на кафедрі міжнародних економічних відносин для студентів спеціальності «Міжнародна економіка» ОС «Бакалавр» відбулася лекція головного менеджера з виконання контрактів ТОВ „Український аграрний холдинг”, випускника кафедри Борнусова Дмитра Олеговича на тему „Організація експорту зернових у рамках підписання Угоди про поглиблену та всеохоплюючу зону вільної торгівлі між Україною та Європейським Союзом”.

Лектор ознайомив студентів з основними положеннями Угоди про поглиблену та всеохоплюючу зону вільної торгівлі між Україною та Європейським Союзом у частині експорту сільськогосподарської продукції, наголосив на проблемних питаннях та перспективах для України.

25.11.2016
остання редакція 17.01.2017