Оголошеннявсі

Відбувся семінар з питань реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень

9 листопада 2016 року в КНТЕУ відбувся семінар представників Нотаріальної палати України.

З доповідями виступили начальник управління нормативно-правового забезпечення державної реєстрації Лещенко Анатолій Олексійович, приватний нотаріус Харківського міського нотаріального округу, голова відділення Нотаріальної палати України у харківській області Чуєва Олена Дмитрівна, приватний нотаріус Острозького районного нотаріального округу Рівненської області Бернацька Інна Михайлівна.

На семінарі були висвітлені питання щодо внесення змін до Закону «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», проблемні питання оформлення спадщини та видачі свідоцтва про право на спадщину, зміни до законодавства України щодо документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, про видачу та оформлення біометричних паспортів та дані, які будуть у них міститись.

09.11.2016
adv