Свято гостинності від кафедри банківської справи

24 листопада 2016 року викладач кафедри банківської справи Сундук Т.Ф. та члени приймальної комісії в стінах КНТЕУ провели "День гостинності" для учнів 10 та 11 класів загальноосвітньої школи №11 м. Києва.

Майбутнім абітурієнтам дуже сподобався заклад, зацікавили спеціальності, які можна отримати в університеті, історія його розвитку, традиції, спортивні перемоги, бібліотека, заклади харчування. Чекаємо на майбутніх студентів!

24.11.2016
redactor