Екскурсія до Будинку Уряду

28 листопада 2016 року студенти 1 курсу ФЕМП спеціальності «Публічне управління та адміністрування» відвідали Будинок Уряду. Проведення екскурсії почалося з огляду експозиції Музею історії урядів України, де студенти дізналися про діяльність урядів, що діяли на території сучасної України від 1917 року до наших днів. Тут студенти мали змогу ознайомитись з матеріалами, пов’язаними з діяльністю колишніх керівників урядів, зокрема з копіями документів, нагород та фотознімками. Була проведена чудова екскурсія з представленням керівників урядів України, особливостей їх керівництва та цікавих історій, пов’язаних із ними.

В одному із залів Музею неабияке захоплення студентів викликав відтворений інтер’єр робочого кабінету Голови Ради Міністрів УРСР. Екскурсанти мали змогу посидіти в кріслі Голови та уявити себе керуючим Ради Міністрів УРСР.

У залі, присвяченому періоду незалежності України, студенти ознайомилися з текстом Акта проголошення незалежності України від 24 серпня 1991 року з оригіналу газети "Урядовий кур’єр", та матеріалами, присвяченими діяльності першого Прем’єр-міністра незалежної України – Вітольда Фокіна.

Чималий інтерес у екскурсантів викликала експозиція подарунків державі, одержаних керівниками та членами урядів України.

Закінчилася екскурсія «коридорами влади» в Кабінеті Міністрів України, де студенти побачили внутрішню організацію роботи цієї структури та мали змогу відвідати прес-центр Кабінету Міністрів.

28.11.2016
redactor