День гостинності на кафедрі міжнародних економічних відносин

30 листопада 2016 року на День гостинності до університету завітали учні 11 класів навчально-виробничого комплексу № 30 «ЕкоНад» м. Києва.

Директор центру профорієнтаційної роботи Ярошенко Людмила В’ячеславівна проінформувала майбутніх студентів про особливості вступної компанії 2017 року.

Факультет міжнародної торгівлі та права презентувала декан Ладиченко Катерина Іллівна, яка розповіла про специфіку підготовки фахівців та спеціальності.

Знайомство з університетом було продовжено на кафедрі міжнародних економічних відноси, де доцент Головня Юлія Ігорівна та старший викладач Слоква Марина Григорівна розповіли учням про історію кафедри, спеціалізації за якими здійснюється підготовка, навчальний процес, навчальні дисципліни та можливі посади під час працевлаштування.

Зацікавила відвідувачів екскурсія по університету, спеціалізованих лабораторіях, аудиторіях, бібліотеці, спортивних залах, закладах харчування. Гості отримали багато вражень та позитивних емоцій.

30.11.2016
redactor