Оголошеннявсі

Студенти ознайомилися з однією з найвідоміших справ Федеральної торговельної комісії США

30 листопада 2016 року в межах навчального курсу з питань ринкового аналізу та конкурентної політики, що проводиться в КНТЕУ представниками Федеральної торговельної комісії США за підтримки Антимонопольного комітету України, відбулась лекція на тему «Дослідження меж релевантного ринку (на прикладі справ про концентрацію Staples та Office Depot 1997 та 2016 років)». Спікером виступив Стюартом Хіршфелдом -  юрист Федеральної торговельної комісії.

Лекція, що викликала жвавий інтерес студентів, ілюструвала зміну підходів Федеральної торговельної комісії до аналізу ринків під впливом науково-технічного прогресу, розвитку електронної комерції, а також розкрила інструментальні підходи фахівців Федеральної торговельної комісії до дослідження такого роду справ.

30.11.2016
redactor