День гостинності на кафедрі менеджменту

30 листопада 2016 року кафедра менеджменту провела «День гостинності» для учнів випускних класів ліцею № 208 м. Києва за підтримкою управління освіти Дніпровської в м. Києві районної адміністрації.

Студенти 4 курсу 19 групи ФЕМП підготували цікаві розповіді про багатогранне й насичене креативом життя великої студентської родини. Вони ознайомили ліцеїстів із можливостями, які відкриває КНТЕУ для всіх охочих навчатися й реалізувати свої амбітні мрії та задуми стосовно побудови успішної кар’єри.

Зокрема, розповіли про переваги свого ВНЗ щодо участі студентів у міжнародних конкурсах, мистецьких фестивалях, спортивних турнірах, науково-дослідній роботі, студентському самоврядуванні, спільних бізнес-проектах.

Професор кафедри менеджменту Р.А. Науменко ознайомила учнів ліцею з досягненнями КНТЕУ за його сімдесятирічну діяльність: видатними випускниками, міжнародними зв’язками, системою оцінювання якості, системою взаємодії із стратегічними партнерами і проведенням традиційних ярмарків вакансій, у яких беруть участь провідні міжнародні та вітчизняні компанії.

Ліцеїсти виявили неабиякий інтерес до нашого університету і сподіваємось, що більшість із них незабаром стануть нашими абітурієнтами.

30.11.2016
redactor