Інтегрований тренінг в ТЕК КНТЕУ

30 листопада 2016 року в Торговельно-економічному коледжі відбувся інтегрований тренінг (група  МД-31) щодо відпрацювання професійних компетентності студентами спеціальності «Маркетингова діяльність». Організаторами тренінгу виступили директор коледжу Олійник О. В., заступники директора Костюк Є. М. та Сухова Г. Л., голова циклової комісії Десятко А. М., викладач Сорвіна С. М.

Тренінг мав на меті забезпечення закріплення набутих знань з навчальних дисциплін: маркетинг, інформаційні системи та технології в маркетингу, бухгалтерський облік та сформувати компетентності, що можуть цілісно реалізовуватися у практичній діяльності.

На інтегрованому тренінгу були присутні представники КНТЕУ - декан ФОАІС КНТЕУ,  к.т.н. О.А. Харченко,  завідувач кафедри програмної інженерії та інформаційних систем д.т.н. О.В. Криворучко,  доцент кафедри програмної інженерії та інформаційних систем, к.т.н В.П.  Чернякін, начальник відділу податку на прибуток підприємств Міністерства фінансів України О.В. Маркевич, голова методичного об’єднання викладачів інформатики та програмування коледжів та технікумів м. Києва Н. Є. Гончаренко; голова циклової комісії інформаційних технологій та математики Хмельницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ Н. Ю. Лучицька; представники ТОВ «Проком» к.ф.-м.н.  І. А. Столярчук  та І. В. Чорнодуб; випускниця ТЕК, студентка Національного транспортного університету Ю. Тимошенко;  викладач системного програмування Ірпінського економічного коледжу Р. В. Михайлов;  викладач комп’ютерної техніки та інформаційних технологій ДВНЗ «Київського транспортно-економічного коледжу НТУ М. І. Карпенко;  голови циклових комісій, викладачі ТЕК КНТЕУ та інші гості.

Студенти та гості були розподілені на робочі групи, які отримали комплексне завдання для виконання. Групами керували тьютори, а оцінювали роботу – експерти. Робочі групи працювали оперативно та злагоджено. Заняття пройшло цікаво, корисно та креативно.

Проведення таких форм навчання сприяє втіленню міжпредметних зв'язків на якісно новому рівні, систематизації знань, надає можливість студентам максимально оволодіти новими знаннями, отримати нові навички,  удосконалити та розвити певні якості та властивості своєї особистості. Слід відзначити, що серед інших форм навчання саме тренінг дає можливість на 90% засвоїти отриману інформацію.

29.11.2016
redactor