Міжнародний день волонтера: студенти КНТЕУ відзначені почесними грамотами

3 грудня 2016 року, напередодні Міжнародного дня волонтера, у Київській міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги відбулась зустріч студентів-волонтерів КНТЕУ та представників адміністрації з керівництвом лікарні та наглядовою радою.

На зустрічі були присутні багато небайдужих мешканців Деснянського району, які в тяжкі часи Революції гідності відгукнулись та допомагали лікарні і всебічно підтримували її.

Під час засідання наші студенти-волонтери були відзначені почесними грамотами за проявлену людяність і патріотизм під час співпраці з Київською лікарнею швидкої медичної допомоги щодо підтримки поранених та травмованих учасників Революції гідності 2013-2014 років, а саме:

• Федоренко Вікторія Олегівна
  • Нежива Анастасія Олександрівна
  • Панченко Інна Олександрівна
  • Литвин Наталія Петрівна
  • Турлай Василина Михайлівна
  • Ткачук Анна Ігорівна

Також почесною грамотою було нагороджено ректора університету - Анатолія Антоновича Мазаракі, директора НВО – Забігайло Тетяну Сергіївну та студентів і колектив Київського національного торговельно-економічного університету.

Ми ще раз довели, що КНТЕУ - це величезна родина, яка завжди відкрита до співпраці та готова прийти на допомогу.

Слава Україні!

04.12.2016