Правоосвітня діяльність викладачів КНТЕУ серед школярів

Кафедра міжнародного приватного, комерційного та цивільного права продовжує займатись правоосвітньою та правовиховною роботою в межах профорієнтаційної діяльності шляхом проведення зустрічей з керівництвом, вчителями, школярами загальноосвітніх шкіл.

02.12.2016 р. за ініціативою керівництва гімназії №179 Голосіївського району м. Києва відбулась зустріч доцента кафедри к.ю.н., доцента Нескородженої Л.Л., студентки 4 курсу Крупко Ю. з учнями 9-10 класів, яка була присвячена темі «Насильство, його види та покарання».

Метою проведення даного заходу є попередити та запобігти вчиненню насильства неповнолітніми, роз’яснити чинне законодавство щодо юридичної відповідальності, а також проінформувати про покарання за вчинення насильства.

Варто зазначити, що школярі були вкрай зацікавлені виступами Нескородженої Л.Л. та Крупко Ю., під час яких між учасниками відбувся живий та відкритий діалог. При цьому учні дуже уважно прислухались до аргументів та орієнтувались на їх позицію.

По завершенні заступник директора з виховної роботи Богдан С.Д. та учні подякували за плідну співпрацю та висловили надію на подальші зустрічі за участю студентів КНТЕУ.

02.12.2016
redactor