VII Школа кар’єрного росту майбутніх адвокатів

3 грудня 2016 року в Київському національному торговельно-економічному університеті відбулась VII Школа карєрного росту майбутніх адвокатів. Захід відкрила декан факультету міжнародної торгівлі і права Ладиченко Катерина Іллівна. З вітальним словом до учасників заходу звернулись завідувач кафедри міжнародного публічного права, адвокат Дешко Людмила Миколаївна та президент Клубу майбутніх адвокатів та член Правління Асоціації адвокатів України, адвокат, член кваліфікаційної палати Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури міста Києва Леся Сергіївна Дубчак.

Спікерами Школи виступили одні з кращих представників юридичної спільноти:  Анна Кравчук, адвокат, патентний повірений, партнер Патентно-юридичної агенції "Синергія", голова комітету ААУ з інтелектуальної власності (Правовий аудит об'єктів інтелектуальної власності), Олег Простибоженко, адвокат, викладач КУП НАН України, голова Правління Центру сімейно-правових досліджень, голова Секції майнових та немайнових сімейних спорів і член ради Комітету сімейного права ААУ (Поділ спільного майна подружжя: судова практика vs. положення законодавства), Анастасія Гурська, адвокат, керуючий партнер АО «Клочков та партнери» (Тонкощі надання правової допомоги у сімейних справах), Богдан Санін, суддя-спікер Окружного адміністративного суду міста Києва, Віталій Мацелюх, адвокат, керуючий партнер АО "Артіус", керівник Київського відділення ААУ (Робота адвоката в протидії рейдерству: поради молодим колегам), Олександр Поліводський, керуючий партнер Правничої фірми "Софія", кандидат юридичних наук, член Правління ААУ (Як досягнути успіху в юридичній професії), Михайло Рейзін, віце-президент ГО "Антикорупційний підприємницький фронт", керуючий партнер "ЮрТрансКонсалтинг" (Затримання та санкції: цікаві приклади з практики), Олександр Черних, адвокат, CEO "YoursLawyers", голова Комітету ААУ з фінансового права (Організація роботи групи адвокатів у кримінальному провадженні), Армен Нерсесян, адвокат, кандидат юридичних наук, старший науковий співробітник Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України (Захист майнових прав громадян у кримінальному провадженні), Валентина Рудакова, адвокат, голова Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури міста Києва (Адвокат: чи жіноча це професія?).

У заході взяли активну участь студенти спеціальності «Міжнародне право» та «Правознавство», викладачі. На завершення всім учасникам були вручені сертифікати та розіграно сертифікати на безкоштовну участь у VI Форумі ААУ з кримінального права та процесу. Захід відбувся в рамках меморандуму про співпрацю між КНТЕУ та Асоціацією адвокатів України.

03.12.2016
redactor