Сучасні дизайнерські рішення в готельно-ресторанному бізнесі

5 грудня 2016 року в КНТЕУ відбулася відкрита лекція доцента кафедри дизайну архітектурного середовища Київського національного університету будівництва й архітектури Щурової Вікторії Анатоліївни на тему «Особливості дизайнерської організації готельно-ресторанних комплексів».

На окремих прикладах українських та іноземних готельно-туристичних об’єктів лектор показала етнографічні особливості їх розташування, розповіла про сучасні стилі архітектури з використанням екологічних матеріалів та енергозберігаючих ресурсів. Також архітектор ознайомила присутніх з останніми напрямками в оздобленні інтер’єрів готелів та туристичних об’єктів: екологічний, етнічний, хай-тек.

Лекція була надзвичайно цікавою та корисною для майбутніх фахівців готельно-ресторанного бізнесу.

05.12.2016
redactor