Тренінг «Механізми врегулювання суперечок у рамках СОТ»

5 грудня 2016 року до Київського національного торговельно-економічного університету завітали міжнародні експерти та представники Міністерства економічного розвитку та торгівлі України. У рамках Всеукраїнського тижня права з метою ознайомлення з практичними та теоретичними особливостями впровадження механізмів врегулювання суперечок в СОТ та в рамках науково-методичної роботи кафедри міжнародного публічного права КНТЕУ було проведено тренінг «Механізми врегулювання суперечок у рамках СОТ» у рамках Проекту USAID з торговельної політики. Захід відкрив заступник декана міжнародної торгівлі і права Банк Ростислав Олександрович. З вітальним словом до учасників заходу звернулась завідувач кафедри міжнародного публічного права Дешко Людмила Миколаївна.

Перша сесія була присвячена короткій інформації про механізми врегулювання суперечок (МВрС) у рамках СОТ (спікер Гері Хорлік (США) -  експерт з СОТ). Друга сесія - розгляду справи Групою експертів та Апеляційним органом СОТ (спікер Гері Хорлік (США) - експерт з СОТ). Недоліки та майбутнє МВрС у рамках СОТ були обговорені на третій сесії (спікер Maріус Бордалба (Іспанія) - постійний юридичний радник Проекту USAID з торговельної політики). Четверта сесія була присвячена досвіду України в МВрС у рамках СОТ.

У заході взяли участь студенти спеціальності «Міжнародне право», «Правознавство» та ін., а також викладачі КНТЕУ.

05.12.2016
adv