Відкрита лекція «Преміальний банкінг» від АТ «Райффайзен Банк Аваль»

5 грудня 2016 року в рамках реалізації проекту «Майстерня професійного зростання» кафедрою банківської справи було організовано лекцію директора Департаменту преміального банкінгу, малого та мікробізнесу АТ «Райффайзен Банк Аваль» Дем’янова Євгена на тему «Преміальний банкінг».

Євген Дем’янов у цікавій формі розповів студентам про сутність преміального банкінгу, його особливості та основні чинники, які лежать в основі побудови преміального обслуговування клієнтів банком. Особлива увага лектора була зосереджена на розкритті основних перешкод для повноцінного функціонування преміального банкінгу та перспективах запровадження в українських банках Рrivatebanking.

Під час лекції Євген Дем’янов поділився власним практичним досвідом щодо побудови преміального обслуговування клієнтів у банку, а також порівняв практику такого обслуговування клієнтів у банках України та ЄС.

Лектор постійно спілкувався зі студентами, ставив запитання та наголошував на правдивості чи хибності їх відповідей і думок. Крім того, він поділився власним досвідом кар’єрного зростання – від випускника факультету банківської справи Київського державного торговельно-економічного університету (1998 року) до директора Департаменту одного з провідних банків України, що входить до міжнародної групи Райффайзен Банк Інтернаціональ (RBI). А також наголосив на зацікавленості банку в студентах КНТЕУ вже в якості практикантів чи співробітників.

05.12.2016
redactor