Засідання студентського наукового клубу «Міжнародник»

У листопаді 2016 року викладачами кафедри міжнародних економічних відносин було проведено засідання студентського наукового клубу «Міжнародник» за участю студентів 2 курсу ФМТП та викладачів кафедри міжнародних економічних відносин Коровайченко Н.Ю., Головачової О.С., Кам'янецької О.В. на тему: «Комерційна дипломатія в світі та в Україні: шляхи залучення прямих іноземних інвестицій».

Було представлено доповіді та відбулося обговорення питань:

• Методи комерційної дипломатії із сприяння залученню прямих іноземних інвестицій.
  • Інструменти політики держави із залучення прямих іноземних інвестицій та роль дипломатичних представництв країни за кордоном у її реалізації.
  • Зарубіжний досвід організації роботи дипломатичних представництв країни за кордоном із залучення прямих іноземних інвестицій.
  • Робота економічних відділів посольств України за кордоном із залучення прямих іноземних інвестицій (Ізраїль, Великобританія).

30.11.2016
redactor