Актуальні питання представництва інтересів України в міжнародних судах

06 грудня 2016 року в рамках Всеукраїнського тижня права відбулася відкрита лекція начальника відділу представництва інтересів держави в міжнародних судах Управління представництва інтересів держави в закордонних юрисдикційних органах Департаменту з питань судової роботи та банкрутства Міністерства юстиції України Сироїжка Михайла Сергійовича на тему «Проблемні питання  представництва інтересів України в міжнародних судах Міністерством юстиції України» за підтримкою кафедри міжнародного приватного, комерційного та цивільного права. Жвавий інтерес у студентів викликало обговорення питання щодо інвестиційних спорів за участю держави.

06.12.2016
redactor