Workshop "Healthy Food, Healthy Lifestyle"

7 грудня 2016 року відбувся Workshop «Healthy Food, Healthy Lifestyle» (семінар «Здорова їжа, здоровий спосіб життя»).

Модератор: старший викладач кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю Чикун Надія Юріївна.

Науковий консультант: доцент, к.х.н. Пасальський Богдан Кирилович.

Учасники: активісти студентського наукового клубу «Start in Science» Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених КНТЕУ, студенти 1 курсу 6,7 групи ФРГТБ.

Мета проведення семінару:

• активізація навчально-пізнавальної діяльності студентів;
  • формування стійкого інтересу до вивчення хімічних дисциплін;
  • впровадження білінгвального навчання;
  • напрацювання знань англійської термінології з навчальної дисципліни «Харчова хімія» з використанням матеріалів  англомовних навчальних посібників європейських та американських університетів;
  • формування здорового способу життя студентської молоді як потреби через знання хімічних дисциплін.

Контент заходу:

• актуальність вивчення хімічного складу харчових продуктів;
  • порівняння хімічного складу харчових продуктів;
  • фізико-хімічні методи їх дослідження для оцінки якості та безпечності;
  • вибір продуктів для здорового харчування;
  • здоровий спосіб життя.

У проведені заходу взяли участь активісти з презентаціями, присутні були залучені до обговорення проблемних питань. Під час підведення підсумків зазначено, що інноваційний підхід до актуалізації вже набутих знань та формування стійкого інтересу до поглибленого вивчення навчальних дисциплін є своєчасним.

Впровадження інтерактивних методів навчання сприяє створенню умов для реалізації творчого потенціалу студентів та викладачів КНТЕУ.

Слід відзначити виступи активних учасників семінару: Кузіна Анастасія, Аштаменко Марія, Гурусінге Ашан, Макаренко Катерина, Карпенко Дар’я, Лебедєва Єлизавета, Угрин Ярина, Жмуденко Яна, Галушка Віра 1-6, ФРГТБ;  Коломієць Олександра, Мунтян Катерина, Довгорук Ірина, Волощенко Анастасія, Горбенко Катерина 1-7, ФРГТБ; Захарченко Валентин, Закусило Анна 2-6, ФТМ; Іванов Дмитро 4-2, ФТМ.

07.12.2016
adv