КНТЕУ - за здорове покоління!

7 грудня 2016 року в стінах Київського національного торговельно-економічного університету пройшла акція "КНТЕУ - за здорове покоління", де було піднято такі проблеми, як паління, алкоголь і наркотики серед молоді. Мета акції - закликати студентів до здорового способу життя.

У Гранд-холі "А" було організовано фотосушку, темою якої стали шкідливі звички. На імпровізоване дерево студенти вішали стрічки чорного (якщо вони палять) і білого (якщо не палять) кольору та писали про своє бачення проблеми паління. Увагу привертала жива музика і відеосюжети, а також заклики "Поміняти цигарку на цукерку".

Сподіваємося, що такі акції змусять студентів замислитися про здоровий образ життя та своє майбутнє.

07.12.2016
redactor