Фестиваль ІV сезону «Ліги КВН КНТЕУ за Кубок Ректора»

8 грудня 2016 року відбулась довгоочікувана подія – Фестиваль ІV сезону «Ліги КВН КНТЕУ за Кубок Ректора».

У фестивалі взяли участь 15 команд із різних міст України: Києва, Вінниці, Житомира, Харкова, Ужгорода. Заслужену перемогу здобула команда –  «Збірна Торгового» (Вінницький торговельно-економічний інститут).

Лауреати фестивалю:

• команда «Інструкція по виживанню» (ВТЕІ);
  • команда «Бурулька» (КНТЕУ);
  • команда «Ютурулус» (КНТЕУ).

Команди, що взяли участь у фестивалі:

• Старик Умора (КНТЕУ);
  • Добрейший вечерочек (КНТЕУ);
  • Салат DoRiMe (КНТЕУ);
  • На колесах (КНТЕУ);
  • Пендельтюрный пердимонокль (КНТЕУ);
  • Жигуленок (КНТЕУ);
  • Look (ХІФ);
  • Житомирське метро (ЖТЕК);
  • Сьомий регіон (УТЕІ);
  • Їдальня Верховної Ради (ВТЕК);
  • Эконом-Класс (ХТЕІ).

Команди що не пройшли в сезон:

• Житомирське метро (ЖТЕК)
  • Добрейший вечерочек (ФТМ)
  • «7 регіон» (УТЕІ)

Вельмишановне журі фестивалю:

1. Юрій Шевчик – автор студії Мамахохотала на телеканалі НЛО ТВ
  2. Євгеній Новоселецький – стендап комік та автор студії Мамахохотала телеканалі НЛО ТВ.
  3. Андрій Бережко - учасник таких телевізійних проектів як: камеді баттл (телеканал ТНТ), розсміши коміка і ліга сміху (телеканал 1 + 1), автор студії мамахохотала телеканалі НЛО ТВ
  4. Денис Бантос – віце чемпіон студреспубліки по КВН 2015 року, резидент стендап Кривий Ріг.
  5. Вдовиченко Іванна -  капітан команди КВН "Жіноча збірна Чернівців", учасниця команди  "Необъяснимо, но факт"; переможниця "РК" на 1+1, учасниця "Comedy баттл. Без границ" на ТНТ.
  6. Руслан Фондера -  голова журі, директор КМЦ.

До зустрічі на півфінальних іграх!

08.12.2016
adv