Круглий стіл на тему «Права людини»

7 грудня 2016 року кафедрою адміністративного, фінансового та інформаційного права в рамках Всеукраїнського тижня права проведено студентський круглий стіл на тему «Права людини».

Учасники круглого столу обговорили широкий комплекс питань історії, сучасності та новітніх тенденцій у сфері забезпечення прав людини в Україні та світі. Предметом особливої уваги викладачів і студентів стали проблеми гарантування права на освіту, захист прав студентів, забезпечення свободи слова, совісті та віросповідання, охорони права інтелектуальної власності, реалізації права на соціальний захист.

Авторами трьох найкращих доповідей були визнані:

I місце – Іванисько Світлана 1 курс 19 група;

II місце – Іваненко Олексій 1 курс 15 група;

III місце – Третьякова Дарина 1 курс 15 група.

07.12.2016
redactor