Оголошеннявсі

День гостинності на кафедрі адміністративного, фінансового та інформаційного права

07 грудня 2016 року викладачем кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права КНТЕУ Шевченко О.В. та студентами 3 курсу ФМТП спеціальності «Право» Вікторією Батурою, Олександрою Лученко, Вікторією Єфіменко та Олександром Лось було проведено профорієнтаційний захід – «День гостинності» на базі спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов № 220 м. Києва.

Під час зустрічі школярів було ознайомлено з можливостями вступу до КНТЕУ та перспективами навчання. Студенти КНТЕУ поділилися досвідом у виборі професії та навчального закладу, розкрили секрети студентського життя.

Крім того, студенти взяли участь у відкритому уроці з правознавства, який проводився в рамках Всеукраїнського тижня права. З учнями 10-го класу обговорено питання правового закріплення прав дитини на рівні національного законодавства та міжнародного права, дітям було запропоновано розв’язати ситуаційні задачі та роз’яснено правовий характер їх вирішення.

07.12.2016
redactor