Оголошеннявсі

Науково-практична конференція «Міжнародне право на службі держави, суспільства, людини»

8 грудня 2016 року в рамках Всеукраїнського тижня права кафедрою міжнародного публічного права Київського національного торговельно-економічного університету було проведено науково-практичну конференцію «Міжнародне право на службі держави, суспільства, людини».

З вітальним словом до учасників конференції виступили: Шевченко Олена Володимирівна – заступник декана факультету міжнародної торгівлі та права, Дешко Людмила Миколаївна – завідувач кафедри міжнародного публічного права.

На пленарному засіданні з доповідями виступили:

Гончарова Юлія Анатоліївна, «Международное право на страже защиты семейных ценностей»;

Іващенко Дарʼя Євгенівна, «Концепція сталого розвитку в контексті економічного розвитку людства»;

Равлінко А., «Theroleofmodern international law: doctrine and realities»;

Переверзєв В., «Institutional relationship of International Criminal Court and Security Council»;

Вєнкова Н., Кірда А., «Директива Європейського Союзу про рівну оплату праці як важливий міжнародний документ на шляху досягнення ґендерної рівності»;

Волотек А., «Міжнародно-правовий захист прав людини в умовах стихійного лиха»;

Лесенко О., «Что такое Международный уголовный суд и почему «некоторые» не хотят с ним сотрудничать?»;

Бондарчук А.Ю., «Міжнародна протидія тероризму»;

Кушнір Д.В., «Перспективи реформування Ради Безпеки ООН»;

Григоренко М.В., «Міжнародна система захисту прав людини».

Під час заходу працювало три дискусійні платформи: міжнародне право як основа сучасного світопорядку; міжнародне право на захисті прав людини та народів; актуальні питання окремих галузей сучасного міжнародного публічного права. У режимі on-line до конференції долучились студенти юридичного факультету Вільнюського університету.

08.12.2016
redactor