Найм на роботу – за компетенціями

9 грудня 2016 року керівником сектору людських ресурсів Олексієм Запеваловим та випускниками КНТЕУ в рамках вивчення курсу «Менеджмент» студентами факультету ФМТП 3 курсу спеціальності «Менеджмент ЗЕД» було проведено лекцію на тему «Найм персоналу за компетенціями».

Олексій розповів про основні вимоги компанії «Ашан» до своїх потенційних працівників, представив можливі варіанти кар’єрного зростання в компанії, навівши конкретні приклади. Лектор звернув увагу майбутніх керівників на нестандартні підходи компанії «Ашан» до підбору персоналу, проведення співбесід та оцінювання результативності працівників.

Наприкінці лекції відбулося жваве спілкування студентів із представниками компанії «Ашан» у вигляді дискусії.

09.12.2016
redactor