"Зимовий кубок Меркурія - 2016": перемога за нами

10 грудня 2016 року в спортивному манежі №1 відбувся турнір з футзалу серед жіночих команд «Зимовий кубок Меркурія - 2016».

Участь у турнірі взяли 8 команд, з яких три команди від КНТЕУ – жіноча збірна команда КНТЕУ «Афіна», команда Житомирського торговельно-економічного коледжу та Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ. Також до участі у турнірі були запрошені команди: Київського національного університету будівництва та архітектури (м. Київ), «AFC 5G» (м. Київ), «Ладомир» (м. Володимир-Волинський), «Легіон» (м. Луцьк) та ФК «Олімп» (м. Славутич).

За результатами турніру призові місця розподілилися таким чином:

І місце – «Афіна» КНТЕУ

ІІ місце – «Легіон» (м. Луцьк)

ІІІ місце – «Олімп» (м. Славутич)

Вітаємо жіночу футбольну команду КНТЕУ «Афіна» з перемогою в турнірі та бажаємо нових здобутків!

остання редакція 02.03.2017
redactor