Результати розгляду питань порядку денного засідання вченої ради

12 грудня 2016 року відбулось засідання вченої ради КНТЕУ. У результаті розгляду питань порядку денного ухвалено відповідні постанови та прийнято організаційні рішення.

Питання порядку денного

Результат розгляду

1.

Затвердження Правил прийому на навчання до Київського національного торговельно-економічного університету, додатку – Правил прийому до аспірантури та докторантури в 2017 році.

2.

Затвердження програм, робочих програм навчальних дисциплін, практик.

3.

Рекомендація до друку рукописів підручників.

4.

Затвердження Інструкції з діловодства в КНТЕУ.

5.

Затвердження Положення про Центр навчально-виробничого тренінгу КНТЕУ.

6.

Затвердження Положення про Центр педагогічних та психологічних досліджень КНТЕУ.

7.

Затвердження тем дисертаційних робіт здобувачів вищої освіти ступеня «доктор філософії».

12.12.2016
redactor