День гостинності від кафедри сучасних європейських мов та кафедри ТОРГ

7 грудня 2016 року доцентом кафедри технології і організації ресторанного господарства Медведєвою А.О. і викладачем кафедри сучасних європейських мов Семідоцькою В.А.  було проведено день гостинності для учнів десятого класу СЗШ  № 258 м. Києва. Учнів на чолі з класним керівником радо зустріли співробітники центру профорієнтаційної освіти Ярошенко Л.В. і Онисяр Н.В.

Під час зустрічі учні ознайомилися з історією та сьогоденням нашого університету, отримали необхідну інформацію щодо вступу до університету, спеціальностей і спеціалізацій, центру підготовки до ЗНО, а також можливостей отримання другої вищої освіти.

Учні також відвідали навчальні лабораторії, де співробітники університету розповідали, яких навичок набувають студенти під час практичних і лабораторних занять. Наприкінці екскурсії учні завітали до великої аудиторії, де їм продемонстрували найсучасніше обладнання, що використовується під час проведення лекційних занять. Як же приємно було розташуватися і трішечки помріяти, уявляючи себе студентами.

07.12.2016
redactor