День гостинності на кафедрі іноземної філології та перекладу

12 грудня 2016 року кафедра іноземної філології та перекладу провела «День гостинності» на базі школи I-III ступенів №213 Деснянського району м. Києва.

Під час проведення заходу учнів ознайомили з історією та традиціями Київського національного торговельно-економічного університету як одного з кращих навчальних закладів України.

Майбутні абітурієнти мали змогу познайомитися зі спеціальностями, за якими здійснюється підготовка фахівців, соціальним забезпеченням в університеті та особливостями студентського життя, зокрема студентського самоврядування.

Учні отримали друковані матеріали з більш розлогою інформацією про умови навчання, спеціальності та спеціалізації підготовки.

Доцент кафедри іноземної філології та перекладу Сошко О.Г. повідомила учнів про можливість здобуття паралельно другої вищої освіти за спеціальністю «Філологія», спеціалізація «Переклад – англійська мова», та про переваги володіння одночасно двома спеціальностями – торговельно-економічною та філологічною.

Зустріч завершилася відповідями на запитання. Учням було запропоновано відвідати університет під час Днів відкритих дверей та дізнатися нові правила прийому до вищого навчального закладу.

12.12.2016
остання редакція 02.03.2017