Оголошеннявсі

Майстер-клас на кафедрі іноземної філології та перекладу за програмою «Активні громадяни» Британської Ради

14 грудня 2016 року студенти І курсу, які навчаються за спеціальністю «Філологія», взяли участь у майстер-класі за програмою «Активні громадяни» Британської Ради.

Під час роботи студенти мали змогу ознайомитись з поняттями ідентичності, культури та міжкультурного діалогу, глибше усвідомити власну соціальну відповідальність, дізнатись про локальні та глобальні громади та зв’язки, які існують між ними.

Англомовний тренінг проводився Томахів Мартою Володимирівною, майстер-фасилітатор (тренер) програми «Активні громадяни».

14.12.2016
1903