Чекаємо на абітурієнтів

15 грудня 2016 року був проведений «День гостинності» для студентів Коледжу готельного господарства (групи 41 РПЗ та 41 ОКСМ).

У Центрі профорієнтаційної роботи перед студентами коледжу з інформацією про університет та, зокрема, про факультет ресторанно-готельного та туристичного бізнесу виступила доцент кафедри готельно-ресторанного бізнесу Полтавська О.В.

Директор Центру укладання договорів Петренко Д.М. і співробітник Центру профорієнтаційної роботи Онисяр Н.В. ознайомили гостей з умовами вступу до КНТЕУ.

Організаторами заходу були старший викладач кафедри обліку та оподаткування Зябчинкова Г.В. та доцент кафедри програмної інженерії та інформаційних систем Чернякін В.П. Для гостей ними була проведена екскурсія, під час якої гості ознайомилися з історіями кафедр, їх досягненнями, викладацьким складом, дисциплінами, що викладаються, умовами навчання.

Вихованці коледжу щиро подякували за теплий прийом та висловили бажання стати студентами  КНТЕУ.

15.12.2016
redactor