День народження ФРГТБ: свято найсмачнішого факультету!

16 грудня 2016 року найсмачніший факультет, де вивчають найприємніший бізнес – туризм та готельно-ресторанний, святкував свій День народження.

Як завжди, свято вражало вишуканістю та безліччю смаколиків. Чого лише варті майстер-класи з карвінгу та з виготовлення вражаючих букетів із мастики! Як завжди, студенти поділилися святковим настроєм зі своїми підшефними – малятами з дитячого будинку, для яких вони влаштували справжню новорічну казку з конкурсами, розвагами та частуванням.

У цей день у кафе «Венеція» всіх гостей зустрічали привітні офіціантки – студентки ФРГТБ, а столики були романтично прикрашені свічками та новорічними композиціями.

Вітаючи факультет зі святом, ректор КНТЕУ Анатолій Антонович Мазаракі, який є його випускником, зазначив, що це один із найдавніших факультетів університету, що з роками стає все більш сучасним та розвиненим. Ректор побажав рідному факультету нових успіхів, подальшого розвитку та визначних випускників.

Декан ФРГТБ Ведмідь Надія Іванівна подякувала давнім партнерам факультету за взаємовигідне співробітництво та вручила їм почесні грамоти і пам`ятні подарунки.

На святковому концерті студенти креативно представили улюблений факультет як розкішний готель класу «люкс», де щодня відбувається щось цікаве, веселе та незабутнє. А хіба може бути інакше на факультеті, де вивчають науку бізнесу, присвяченого найприємнішому - розвагам та відпочинку?

Наостанок студенти дуже зворушливо зізналися в щирих почуттях до рідної Альма-матер та виконали запальний гімн ФРГТБ, якому підспівували та підтанцьовували всі присутні в залі. День народження ФРГТБ - свято від найвеселіших студентів вдалося!

16.12.2016
redactor