Оголошеннявсі

Лекція менеджера з туризму TPG на тему «Туристичний продукт провідної компанії України ТОВ «Travel Professional Group»

16 грудня 2016 року в рамках програми заходів з нагоди відзначення Дня факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу КНТЕУ відбулася відкрита лекція менеджера з туризму TPG Юнни Коваленко на тему «Туристичний продукт провідної компанії України ТОВ «Travel Professional Group».

Студентів, що навчаються за спеціальністю «Туризм» та викладачів кафедри туризму та рекреації зацікавили особливості формування туристичного продукту в сегменті зимового активного туризму на курортах. Особливу увагу менеджер зосередила на основних атракція і туристичних ресурсах курортів гірськолижного туризму в країнах Європейського регіону - Болгарії, Польщі та Словаччині. Спілкування проходило в активному діалозі.

Лекція була надзвичайно цікавою й корисною для майбутніх фахівців туристичного бізнесу та отримала багато схвальних відгуків.

19.12.2016
остання редакція 19.12.2016