Оголошеннявсі

Новорічна вистава "Подорож до Святого Миколая" запалила різдвяними вогниками оченята малят

17 грудня 2016 року в актовій залі Конгрес-центру КНТЕУ відбулась новорічна вистава для дітей співробітників та студентів університету "Подорож до святого Миколая".

Вистава виявилась динамічним мюзиклом наповненим чарівними пригодами та цікавими іграми дівчинки. Дітки охоче відповідали на всі запитання та чекали появи головного гостя.

"...Сталося це в сиву давнину, чи не в сиву давнину, давно чи недавно...в одній країні, чи в місті, чи в селі, достеменно невідомо...жила була вередлива бешкетниця Марічка, яка вірила в існування Святого Миколая...". Такими словами й почалася подорож казковими пригодами.

Після завершення вистави свято продовжилося хороводами та піснями з героями казки в холі Конгрес-центру, де кожен малюк мав змогу розповісти вірша, заспівати чи навіть затанцювати й отримати новорічний подаруночок від Святого Миколая.

Новорічна світла атмосфера заповнила КНТЕУ!

Нехай заповниться світлом і добром кожен дім і родина!

Дякуємо всім учасникам вистави:

Святий Миколай -  Іван Жорноклей

Провідник – Богдан Трищук

Марічка дівчинка – Яна Гнатюк

Щуриха – Ксенія Гумбакова

Снігова Королева – Ірина Протасова

Крижинки – вокальний ансамбль КНТЕУ

Хлопець – Микола Шкодич

Хлопці та дівчата – студія сучасного танцю "Light"

17.12.2016
остання редакція 02.03.2017