Те, заради чого варто жити

Усі ми родом із дитинства… У кожного ще й досі зберігаються в пам'яті перші спогади про тепло маминих рук, про бабусині казки на ніч, про татові жарти та сімейні свята...

Ці спогади супроводжують нас протягом усього життя і залишаються своєрідною реліквією. А що робити, коли такі спогади відсутні? Коли лінія батьківства - це порожній аркуш паперу!?

Нам, цілком благополучним людям, важко уявити, що відчуває маленька дитина, від якої відмовляються батьки, або ж якщо таких батьків позбавляють батьківських прав. Тому напередодні дня Святого Миколая 16 грудня студенти КНТЕУ, мешканці гуртожитків №1, №2, №3, №4, №6  відвідали вихованців дитячого будинку «Любисток» у с. Нові Петрівці Вишгородського району Київської області, завезли різних солодощів та іграшок, одяг. Діти були назвичайно раді такому візиту. Час пройшов непомітно за веселими іграми та розмовами, віршами і танцями... Посмішки світилися від радощів та впевненості, що ці дітки дійсно потрібні!

Святкова атмосфера запалила надію в юних серцях, і, звісно ж, студенти пообіцяли приїхати знову. Очі, які сповнені щирості, відвертості, радощів - це те, заради чого варто жити!

Потрібно пам'ятати, якщо ти поділишся крихтою добра, воно неодмінно до тебе повернеться, ще й у більшому форматі! Давайте разом робити світ кращим!

16.12.2016
redactor